parallax background

Alooni
Aloon Kar Pars Group

آلونی با توسعه زیرساخت‌های سازمان، سرمایه‌گذاری‌های بنیادین در تحقیقات و توسعه محصولات و توجه به طراحی محصول براساس نیازهای روز کاربران، حرکتی قدرتمند را آغاز کرده‌است. ما با هدف معرفی بهترین محصولات به بازار بزرگ ایران از ابتدای سال 1383 دامنه گسترده‌ای از لوازم خانگی آلونی را وارد کشور کرده ایم. محصولاتی فوق‌العاده کاربردی که به‌ سرعت مورد استقبال مخاطبین برند قرار گرفت. آلونی با انواع یخچال و یخچال فریزر، کولرهای گازی، لباسشویی های دوقلو و آبسردکن های یخچال‌دار، انواع جاروبرقی، کولرهای پرتابل آبی چندمنظوره، بخاری‌های برقی و پنکه به ‌سرعت به خانه‌های شما وارد شد. ورودی که هنوز برای مصرف‌کنندگان ما سابقه‌ای از کیفیت و نوآوری را به ‌همراه دارد. با تغییر استراتژی بر پایه تجارب بیش‌ از چهل سال سابقه ساختار یافته، حرکت جدید گروه ما به‌عنوان تولیدکننده ای پیشرو در کیفیت آغاز شده ‌است. با سرمایه‌گذاری انجام‌شده گروه آلونی روی انتقال تکنولوژی، هم‌اکنون در حال تولید تحت لیسانس انواع کولرهای گازی، انواع ظرفشویی و لباسشویی های اتوماتیک هستیم. روندی که به‌سرعت به سمت توسعه بیشتر و تمرکز روی تولید دامنه‌ای گسترده‌تر از نوآورانه ترین محصولات لوازم خانگی جهت‌گیری خواهد شد. به دنیای آلونی خوش‌آمدید. دنیایی با انرژی‌های متفاوت برای زندگی. برای خدمت به شما، گروه صنعتی لوازم‌خانگی آلونی، تجربه‌هایی گرانبها را گرد هم آورده‌است. تجاربی برای تولید به ‌معنای واقعی جهانی. برای رسیدن به این هدف راهی متفاوت پیش روی ماست. مسیری که اطمینان داریم با همراهی و حضور شما با قدرت ادامه پیدا می‌کند. به امید جهانی شدن.

 


 
 
 
 

ساختن انرژی در زندگی شما مهمترین هدف ماست. ما برای ارائه بهترین‌ها لحظه‌ای از حرکت و تغییرات بنیادین در جهت به‌روزرسانی روندهای طراحی و تولید بر اساس آخرین تکنولوژی‌های در دسترس، باز نمی‌ایستیم. بودن در کنارتان با محصولاتی با کیفیت از مهم‌ترین افتخارات گروه آلونی است. با ما همراه باشید.

 
 

در کنار فعالیت‌های بین‌المللی گروه آلونی، از سال 1383 روند منظم صادرات به کشور عراق و اقلیم کردستان آغازگر حضوری پرقدرت در جایگاه موفق‌ترین برندهای صادراتی ایران شد. جایگاهی که به‌دفعات با تقدیر از این موفقیت توسط ارگان‌های اجرایی کشور روبرو شده‌است. امروز مسئولیت حضور مداوم آلونی در این جایگاه، تبدیل به یکی از پراهمیت‌ترین اهداف سازمانی ما شده است.

آلونی از بدو تاسیس با رویکرد توسعه در بازارهای بین‌المللی، تجربه صادرات به امارات متحده عربی و از طریق دفتر دوبی فروش به بازارهای الجزایر، اردن، عمان و کویت را آغاز کرد. در سال‌های بعد با سرمایه‌گذاری در ساخت قالب‌های محصولات طراحی‌شده توسط مرکز طراحی و توسعه محصولات آلونی، صادرات به مطرح‌ترین کشورهای جهان اول و کشورهای توسعه‌یافته ختم شد.

آلونی، انرژی زندگی